Reklama

Pamiętać!

Opłata abonamentowa za następny miesiąc płatna do 25-tego tego miesiąca!

Nasze biuro

Biuro Obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10.00 do 18.00 oraz w soboty od 10.00 do 14.00.

Przeczytaj więcej...

Jeśli szukacie najlepszego miejsca na swój serwer i jednocześnie zależy Wam na najlepszym stosunku jakości do ceny to nie mogliście lepiej trafić.

Kolokacja serwerów pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy, które natępnie  mogą być wykorzystane na rozwój Waszej firmy, a nie na kosztowne inwestycje w infrastrukturę IT (własna serwerownia, redudantne łącza światłowodowe, firewalle, UPSy itp.)

Oferujemy możliwość umieszczenia Państwa serwera(ów) w naszej serwerowni lub skorzystania z wynajmu naszych serwerów  za pośrednictwem VPS(Wirtualnych Serwerów Prywatnych) lub sererów dedykowanych.


Ponadto oferujemy możliwość konfiguracji, instalacji  orpogramowania niezbędnego do Państwa działalności oraz pomoc naszych administratorów.


Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Jesli potrzebna będzie pomoc w doborze najlepszych dla Państwa wariantów chętnie pomożemy. Staramy się maksymalnie sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów będąc jednocześnie możliwie elastyczni co do kosztów. Kontakt z BOK: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.